Coutisse s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 524 189 | 761 752 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 78 838 | 62 016 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 603 027 | 823 768 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 0 | 587 213 | 751 370 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 314 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 0 | 0 | 10 814 | 56 584 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 15 814 | 72 398 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 0 | 814 902 | 1 398 484 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 0 | 0 | 17 529 | 76 976 |
| EBITDA | — | 0 | 0 | 23 204 | 93 798 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 0 | 0 | 15 693 | 70 193 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 0 | 0 | 10 814 | 56 584 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 43 669 | 151 202 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 5 675 | 16 822 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Coutisse s. r. o.
Prehľad
Coutisse s. r. o. (IČO 54998131) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 398 484 €, čo je o 71,6 % viac ako rok predtým (814 902 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 56 584 € (4,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 151 202 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 823 768 € a vlastné imanie 72 398 € (miera samofinancovania 8,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.