OneFold, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 046 | 5 154 | 5 645 | 8 676 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 046 | 5 154 | 5 645 | 8 676 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 18 | 106 | 569 | 604 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 28 | 47 | 76 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 28 | 20 | 29 | 2 996 |
| Vlastné imanie spolu | 5 028 | 5 048 | 5 076 | 8 072 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 60 | 2 000 | 2 100 | 5 120 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 47 | 44 | 439 | 3 420 |
| EBITDA | 47 | 44 | 439 | 3 420 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 33 | 20 | 369 | 3 336 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 28 | 20 | 29 | 2 996 |
| Osobné náklady | 13 | 865 | 871 | 820 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OneFold, s.r.o.
Prehľad
OneFold, s.r.o. (IČO 55003656) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Rajecké Teplice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 120 €, čo je o 144 % viac ako rok predtým (2 100 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 340 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 996 € (58,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 820 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 676 € a vlastné imanie 8 072 € (miera samofinancovania 93,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.