Auto-RB. s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 113 906 | 426 832 | 1 879 083 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 146 477 |
| Spolu majetok | 113 906 | 426 832 | 2 025 560 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 92 404 | 345 764 | 1 951 052 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 16 002 | 75 568 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 502 | 59 566 | -6 560 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 21 502 | 81 068 | 74 508 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 317 550 | 2 022 910 | 3 052 599 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 166 | 76 389 | 4 960 |
| EBITDA | 21 166 | 76 389 | 10 503 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 096 | 75 370 | 3 463 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 502 | 59 566 | -6 560 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 5 543 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Auto-RB. s. r. o.
Prehľad
Auto-RB. s. r. o. (IČO 55004911) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 052 599 €, čo je o 50,9 % viac ako rok predtým (2 022 910 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 210 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 6 560 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 025 560 € a vlastné imanie 74 508 € (miera samofinancovania 3,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.