VBanyk building s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 1 554 | 45 390 | 64 347 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 11 550 |
| Spolu majetok | 1 554 | 45 390 | 75 897 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 812 | 42 819 | 66 635 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -4 258 | -2 429 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 258 | 1 829 | 6 691 |
| Vlastné imanie spolu | 742 | 2 571 | 9 262 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 13 428 | 63 511 | 246 129 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 258 | 2 789 | 9 717 |
| EBITDA | -4 258 | 2 789 | 11 367 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 258 | 2 789 | 9 093 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 258 | 1 829 | 6 691 |
| Osobné náklady | 4 814 | 19 735 | 16 497 |
| Odpisy | 0 | 0 | 1 650 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VBanyk building s. r. o.
Prehľad
VBanyk building s. r. o. (IČO 55031561) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 246 129 €, čo je o 288 % viac ako rok predtým (63 511 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 328 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 691 € (2,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 497 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 75 897 € a vlastné imanie 9 262 € (miera samofinancovania 12,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.