B C S R Recovery s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 1 113 850 | 1 008 809 | 1 820 986 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 160 000 |
| Spolu majetok | 1 113 850 | 1 008 809 | 1 980 986 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 108 612 | 1 003 645 | 1 971 662 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 238 | 164 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 238 | -74 | 4 160 |
| Vlastné imanie spolu | 5 238 | 5 164 | 9 324 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 86 655 | 146 922 | 224 866 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 715 | -3 494 | 5 655 |
| EBITDA | 715 | -3 494 | 5 655 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 715 | 1 124 | 5 120 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 238 | -74 | 4 160 |
| Osobné náklady | 7 075 | 4 288 | 690 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: B C S R Recovery s.r.o.
Prehľad
B C S R Recovery s.r.o. (IČO 55051090) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 224 866 €, čo je o 53,1 % viac ako rok predtým (146 922 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 61,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 160 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 690 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 980 986 € a vlastné imanie 9 324 € (miera samofinancovania 0,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.