Harika s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2024
| 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 105 020 | 498 562 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 6 341 | 77 775 |
| Spolu majetok | 5 000 | 111 361 | 576 337 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 99 024 | 548 635 |
| Základné imanie | 5 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 2 337 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 2 337 | 15 365 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 12 337 | 27 702 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 147 104 | 936 782 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -16 721 | 20 158 |
| EBITDA | 0 | -16 402 | 27 819 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 2 958 | 19 493 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 2 337 | 15 365 |
| Osobné náklady | 0 | 13 041 | 105 207 |
| Odpisy | 0 | 319 | 7 661 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Harika s.r.o.
Prehľad
Harika s.r.o. (IČO 55072721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 936 782 €, čo je o 537 % viac ako rok predtým (147 104 €). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 15 365 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 105 207 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 576 337 € a vlastné imanie 27 702 € (miera samofinancovania 4,8 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.