Meat Zone s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 000 | 82 304 | 60 200 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 10 644 | 9 827 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 92 948 | 70 027 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 100 | 391 163 | 291 418 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -100 | -303 215 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | -100 | -303 115 | 76 824 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 900 | -298 215 | -221 391 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 214 109 | 1 515 032 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -100 | -301 557 | 90 045 |
| EBITDA | 0 | -100 | -301 367 | 90 862 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | -100 | -302 155 | 80 664 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | -100 | -303 115 | 76 824 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 90 913 | 557 135 |
| Odpisy | 0 | 0 | 190 | 817 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Meat Zone s. r. o.
Prehľad
Meat Zone s. r. o. (IČO 55081509) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 515 032 €, čo je o 608 % viac ako rok predtým (214 109 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 76 824 € (5,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 557 135 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-221 391 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.