KUZMA7 s. r. o.Aktívna

IČO 55082793Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Bratislava - mestská časť Rača

Finančný prehľad

2 518 €-98,2%
Tržby 2024
050 tis.100 tis.150 tis.202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.6 mil.202220232024
Prehľad účtovných závierok2022–2024
202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 00047 6285 286 934
Neobežný majetok spolu05 3975 397
Spolu majetok5 00053 0255 292 331
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu031 3164 070 595
Základné imanie5 0005 0001 205 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0016 709
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)016 70927
Vlastné imanie spolu5 00021 7091 221 736
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)0140 3582 518
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti017 233226
EBITDA017 233226
Výsledok hospodárenia pred zdanením016 709367
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie016 70927
Osobné náklady07 7020
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: KUZMA7 s. r. o.

Prehľad

KUZMA7 s. r. o. (IČO 55082793) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 2 518 €, čo je o 98,2 % menej ako rok predtým (140 358 €). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 27 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 5 292 331 € a vlastné imanie 1 221 736 € (miera samofinancovania 23,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

KUZMA7 s. r. o. – IČO 55082793 — icoprofil.sk