GR8IT j. s. a.Aktívna

IČO 55094856Jednoduchá spoločnosť na akcieZaložená 2023Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

4 500 €-76,4%
Tržby 2025
-79,4%
Priemerná ročná zmena 2023–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 60058 50726 80330 583
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok6 60058 50726 80330 583
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu032 4166301 390
Základné imanie6 6006 6006 6006 600
Výsledok hospodárenia minulých rokov0019 49119 574
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—19 491823 019
Vlastné imanie spolu6 60026 09126 17329 193
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—106 45519 0504 500
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—24 7715803 506
EBITDA—24 7715803 506
Výsledok hospodárenia pred zdanením—24 6864223 359
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—19 491823 019
Osobné náklady—000
Odpisy—000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: GR8IT j. s. a.

Prehľad

GR8IT j. s. a. (IČO 55094856) je jednoduchá spoločnosť na akcie. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Základné imanie je 6 600 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 4 500 €, čo je o 76,4 % menej ako rok predtým (19 050 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 79,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 019 € (67,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 583 € a vlastné imanie 29 193 € (miera samofinancovania 95,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

GR8IT j. s. a. – IČO 55094856 — icoprofil.sk