Thinie s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 6 377 | 10 202 | 48 409 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 23 353 |
| Spolu majetok | 6 377 | 10 202 | 71 762 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 350 | 1 312 | 49 425 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 27 | 3 890 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 27 | 3 863 | 13 447 |
| Vlastné imanie spolu | 5 027 | 8 890 | 22 337 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 22 009 | 23 759 | 89 151 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 47 | 4 695 | 16 347 |
| EBITDA | 47 | 4 695 | 24 132 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 32 | 4 544 | 14 941 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 | 3 863 | 13 447 |
| Osobné náklady | 1 342 | 1 622 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 7 785 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Thinie s.r.o.
Prehľad
Thinie s.r.o. (IČO 55096581) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 89 151 €, čo je o 275 % viac ako rok predtým (23 759 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 101 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 447 € (15,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 71 762 € a vlastné imanie 22 337 € (miera samofinancovania 31,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.