NKD - TRANS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 13 375 | 17 165 | 21 816 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 13 375 | 17 165 | 21 816 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 2 699 | 4 294 | 5 184 |
| Základné imanie | 5 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 642 | 2 727 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 676 | 2 195 | 3 762 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 34 | 143 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 10 676 | 12 871 | 16 632 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 36 252 | 31 469 | 35 873 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 1 065 | 2 691 | 4 259 |
| EBITDA | — | 1 065 | 2 691 | 4 259 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 1 049 | 2 535 | 4 102 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 676 | 2 195 | 3 762 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NKD - TRANS, s.r.o.
Prehľad
NKD - TRANS, s.r.o. (IČO 55097260) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Kriváň. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 35 873 €, čo je o 14,0 % viac ako rok predtým (31 469 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 762 € (10,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 21 816 € a vlastné imanie 16 632 € (miera samofinancovania 76,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.