MIVAJET s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 15 000 € (38 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 20 907 | 59 878 | 67 494 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 2 360 |
| Spolu majetok | 20 907 | 59 878 | 69 854 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 3 341 | 14 808 | 11 744 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 12 066 | 24 570 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 566 | 27 504 | 28 040 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 17 566 | 45 070 | 58 110 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 90 440 | 126 836 | 129 610 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 971 | 35 019 | 35 728 |
| EBITDA | 15 971 | 35 019 | 35 831 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 907 | 34 862 | 35 508 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 566 | 27 504 | 28 040 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 103 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 15 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MIVAJET s. r. o.
Prehľad
MIVAJET s. r. o. (IČO 55106731) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Most pri Bratislave. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná letecká doprava (SK NACE 5121).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 129 610 €, čo je o 2,2 % viac ako rok predtým (126 836 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 28 040 € (21,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 69 854 € a vlastné imanie 58 110 € (miera samofinancovania 83,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.