Jarilo+4 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 10 859 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 14 042 | 25 179 | 19 224 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 14 042 | 25 179 | 19 224 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 665 | 9 320 | 4 260 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 7 377 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 7 377 | 3 482 | 9 964 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 12 377 | 15 859 | 14 964 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 37 426 | 79 045 | 57 124 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 8 679 | 4 928 | 11 197 |
| EBITDA | 0 | 8 679 | 4 928 | 11 197 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 8 679 | 4 442 | 11 072 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 7 377 | 3 482 | 9 964 |
| Osobné náklady | 0 | 5 200 | 19 665 | 15 936 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 10 859 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Jarilo+4 s. r. o.
Prehľad
Jarilo+4 s. r. o. (IČO 55117520) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Cinobaňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 57 124 €, čo je o 27,7 % menej ako rok predtým (79 045 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 964 € (17,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 936 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 224 € a vlastné imanie 14 964 € (miera samofinancovania 77,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.