Yoso Slovakia s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 8 351 € (95 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 12 439 | 18 474 | 28 832 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 12 439 | 18 474 | 28 832 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 6 036 | 4 623 | 8 842 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 333 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 403 | 8 448 | 14 490 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 70 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 403 | 13 851 | 19 990 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 40 992 | 49 692 | 68 343 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 665 | 9 937 | 16 102 |
| EBITDA | 1 665 | 9 937 | 16 102 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 665 | 9 937 | 16 102 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 403 | 8 448 | 14 490 |
| Osobné náklady | 36 041 | 35 435 | 48 346 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 1 000 | 8 351 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Yoso Slovakia s. r. o.
Prehľad
Yoso Slovakia s. r. o. (IČO 55129510) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 68 343 €, čo je o 37,5 % viac ako rok predtým (49 692 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 490 € (21,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 48 346 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 832 € a vlastné imanie 19 990 € (miera samofinancovania 69,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.