Bretan s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 9 044 | 12 378 | 24 921 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 950 | 650 |
| Spolu majetok | 9 044 | 13 328 | 25 571 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 550 | 1 860 | 11 059 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 | 2 971 | 6 466 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 495 | 3 497 | 3 046 |
| Vlastné imanie spolu | 8 494 | 11 468 | 14 512 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 6 433 | 17 342 | 19 493 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 495 | 4 144 | 3 517 |
| EBITDA | 3 495 | 4 394 | 3 817 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 495 | 4 114 | 3 414 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 495 | 3 497 | 3 046 |
| Osobné náklady | 243 | 1 550 | 1 631 |
| Odpisy | 0 | 250 | 300 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 523 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Bretan s.r.o.
Prehľad
Bretan s.r.o. (IČO 55130143) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 493 €, čo je o 12,4 % viac ako rok predtým (17 342 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 74,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 046 € (15,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 631 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 571 € a vlastné imanie 14 512 € (miera samofinancovania 56,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.