TAXPAY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 3 454 | 570 | 3 001 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 3 454 | 570 | 3 001 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 497 | 834 | 819 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 043 | -5 265 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 043 | -3 221 | 2 447 |
| Vlastné imanie spolu | 2 957 | -264 | 2 182 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 11 912 | 17 276 | 22 754 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 043 | -2 881 | 2 822 |
| EBITDA | -2 043 | -2 881 | 2 822 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 043 | -2 881 | 2 787 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 043 | -3 221 | 2 447 |
| Osobné náklady | 1 382 | 1 049 | 958 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TAXPAY s.r.o.
Prehľad
TAXPAY s.r.o. (IČO 55132332) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné poštové služby a služby kuriérov (SK NACE 5320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 754 €, čo je o 31,7 % viac ako rok predtým (17 276 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 38,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 447 € (10,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 958 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 001 € a vlastné imanie 2 182 € (miera samofinancovania 72,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.