Lilis Petshop s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 12 047 | 11 955 | 27 933 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 12 047 | 11 955 | 27 933 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 8 040 | 5 373 | 21 231 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -993 | 932 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -993 | 2 575 | 270 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 007 | 6 582 | 6 702 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 39 943 | 39 693 | 47 040 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -707 | 2 972 | 610 |
| EBITDA | -707 | 2 972 | 610 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -707 | 2 972 | 610 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -993 | 2 575 | 270 |
| Osobné náklady | 3 585 | 7 190 | 8 164 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Lilis Petshop s. r. o.
Prehľad
Lilis Petshop s. r. o. (IČO 55132529) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 040 €, čo je o 18,5 % viac ako rok predtým (39 693 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 270 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 164 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 933 € a vlastné imanie 6 702 € (miera samofinancovania 24,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.