EIH, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 3 867 | 601 660 | 925 297 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 1 772 337 | 3 037 192 |
| Spolu majetok | 3 867 | 2 373 997 | 3 962 489 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 2 177 718 | 3 526 125 |
| Základné imanie | 5 000 | 350 000 | 350 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 133 | -153 721 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 133 | -152 588 | 240 085 |
| Vlastné imanie spolu | 3 867 | 196 279 | 436 364 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 8 208 | 2 025 918 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 020 | -152 031 | 441 120 |
| EBITDA | -1 020 | -141 387 | 737 974 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 133 | -152 248 | 266 518 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 133 | -152 588 | 240 085 |
| Osobné náklady | 0 | 10 984 | 29 602 |
| Odpisy | 0 | 10 644 | 296 854 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EIH, s. r. o.
Prehľad
EIH, s. r. o. (IČO 55134025) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 350 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 025 918 €, čo je o 24 582 % viac ako rok predtým (8 208 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 240 085 € (11,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 29 602 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 962 489 € a vlastné imanie 436 364 € (miera samofinancovania 11,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.