JESABEL GROUP s. r. o.Aktívna

IČO 55137024Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

26 899 €+1 506,9%
Tržby 2024
+1 506,9%
Priemerný ročný rast 2023–2024
010 tis.20 tis.30 tis.20232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.20232024
Prehľad účtovných závierok2023–2024
20232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 67233 319
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok6 67233 319
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2514 034
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 421
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 42122 864
Vlastné imanie spolu6 42129 285
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 67426 899
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 67426 899
EBITDA1 67426 899
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 67226 899
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 42122 864
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: JESABEL GROUP s. r. o.

Prehľad

JESABEL GROUP s. r. o. (IČO 55137024) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pravidelná osobná cestná doprava (SK NACE 4931).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 26 899 €, čo je o 1 507 % viac ako rok predtým (1 674 €). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 22 864 € (85,0 % z tržieb). Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 33 319 € a vlastné imanie 29 285 € (miera samofinancovania 87,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

JESABEL GROUP s. r. o. – IČO 55137024 — icoprofil.sk