ITALIA SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2024
| 2023 | 2024 | |
|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 177 361 | 379 652 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 730 | 125 253 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 33 230 |
| Spolu majetok | 67 987 | 227 934 |
| Záväzky spolu | 29 257 | 63 951 |
| Vlastné imanie spolu | 38 730 | 163 983 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ITALIA SK s. r. o.
Prehľad
ITALIA SK s. r. o. (IČO 55162495) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 379 652 €, čo je o 114 % viac ako rok predtým (177 361 €). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 125 253 € (33,0 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2024 boli 36 964 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 227 934 € a vlastné imanie 163 983 € (miera samofinancovania 71,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.