FixYourAudio s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 72 281 | 90 078 | 170 254 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 72 281 | 90 078 | 170 254 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 66 087 | 80 847 | 154 283 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 134 | 3 731 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 194 | 3 037 | 6 740 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 60 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 194 | 9 231 | 15 971 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 71 157 | 117 919 | 138 511 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 511 | 4 692 | 9 314 |
| EBITDA | 1 511 | 4 692 | 9 314 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 511 | 3 997 | 8 532 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 194 | 3 037 | 6 740 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 146 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: FixYourAudio s. r. o.
Prehľad
FixYourAudio s. r. o. (IČO 55167772) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba iných výrobkov z gumy (SK NACE 2212).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 138 511 €, čo je o 17,5 % viac ako rok predtým (117 919 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 39,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 740 € (4,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 146 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 170 254 € a vlastné imanie 15 971 € (miera samofinancovania 9,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.