easyZ s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 22 444 | 32 041 | 45 586 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 25 651 | 25 651 |
| Spolu majetok | 22 444 | 57 692 | 71 237 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 21 579 | 22 982 | 17 456 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 27 795 | 34 709 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 865 | 6 915 | 19 072 |
| Vlastné imanie spolu | 865 | 34 710 | 53 781 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 12 101 | 32 520 | 45 685 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 211 | 8 363 | 21 294 |
| EBITDA | 1 211 | 9 642 | 21 294 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 018 | 8 152 | 21 204 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 865 | 6 915 | 19 072 |
| Osobné náklady | 1 778 | 2 525 | 3 833 |
| Odpisy | 0 | 1 279 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: easyZ s. r. o.
Prehľad
easyZ s. r. o. (IČO 55175465) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti autoškôl (SK NACE 8553). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 685 €, čo je o 40,5 % viac ako rok predtým (32 520 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 94,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 072 € (41,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 833 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 71 237 € a vlastné imanie 53 781 € (miera samofinancovania 75,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.