Python s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 4 999 | 533 073 | 297 112 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 999 | 533 073 | 297 112 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 33 | 513 708 | 275 097 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -34 | 14 365 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -34 | 14 399 | 2 650 |
| Vlastné imanie spolu | 4 966 | 19 365 | 22 015 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 732 | 1 350 000 | 179 164 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -34 | 18 271 | 4 570 |
| EBITDA | -34 | 18 271 | 4 570 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -34 | 18 239 | 4 570 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -34 | 14 399 | 2 650 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Python s.r.o.
Prehľad
Python s.r.o. (IČO 55178383) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sťahovacie služby (SK NACE 4942).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 179 164 €, čo je o 86,7 % menej ako rok predtým (1 350 000 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1 464 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 650 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 297 112 € a vlastné imanie 22 015 € (miera samofinancovania 7,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.