TomkatNL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 240 827 | 519 161 | 639 521 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 688 | 5 552 | 14 667 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 4 688 | 10 240 |
| Spolu majetok | 47 884 | 78 928 | 149 863 |
| Záväzky spolu | 38 196 | 63 688 | 119 956 |
| Vlastné imanie spolu | 9 688 | 15 240 | 29 907 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: TomkatNL s.r.o.
Prehľad
TomkatNL s.r.o. (IČO 55179771) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Tušice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 639 521 €, čo je o 23,2 % viac ako rok predtým (519 161 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 63,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 667 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 552 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 149 863 € a vlastné imanie 29 907 € (miera samofinancovania 20,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.