TTS Slovakia s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 56 060 | 40 654 | 111 366 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 22 127 | 23 039 |
| Spolu majetok | 56 060 | 62 781 | 134 405 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 44 888 | 48 590 | 108 267 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 5 672 | 8 691 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 172 | 3 019 | 11 947 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 11 172 | 14 191 | 26 138 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 98 434 | 140 826 | 267 137 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 821 | 4 782 | 16 614 |
| EBITDA | 7 821 | 9 888 | 24 462 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 814 | 3 988 | 15 408 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 172 | 3 019 | 11 947 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 1 270 |
| Odpisy | 0 | 5 106 | 7 848 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TTS Slovakia s. r. o.
Prehľad
TTS Slovakia s. r. o. (IČO 55182305) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Pruské. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 267 137 €, čo je o 89,7 % viac ako rok predtým (140 826 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 64,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 947 € (4,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 270 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 134 405 € a vlastné imanie 26 138 € (miera samofinancovania 19,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.