PINKMOON s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 19 998 | 17 925 | 62 185 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 7 371 | 68 738 |
| Spolu majetok | 19 998 | 25 296 | 130 923 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 4 356 | 10 474 | 64 327 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 10 642 | 56 532 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 642 | -820 | 5 064 |
| Vlastné imanie spolu | 15 642 | 14 822 | 66 596 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 60 362 | 79 762 | 368 895 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 471 | 140 | 6 984 |
| EBITDA | 13 471 | 1 469 | 11 862 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 471 | 140 | 6 984 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 642 | -820 | 5 064 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 1 329 | 4 878 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PINKMOON s. r. o.
Prehľad
PINKMOON s. r. o. (IČO 55187072) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 368 895 €, čo je o 362 % viac ako rok predtým (79 762 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 147 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 064 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 130 923 € a vlastné imanie 66 596 € (miera samofinancovania 50,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.