VANG s. r. o.Aktívna

IČO 55190120Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

2 175 €-55,8%
Tržby 2025
-52,5%
Priemerná ročná zmena 2023–2025
02,5 tis.5 tis.7,5 tis.10 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu9 40110 42043 114
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok9 40110 42043 114
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu66047041 188
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov03 5544 702
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 7411 209-8 023
Fondy a ostatné vlastné imanie—187247
Vlastné imanie spolu8 7419 9501 926
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)9 6294 9252 175
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 4011 549-7 582
EBITDA4 4011 549-7 582
Výsledok hospodárenia pred zdanením4 4011 549-7 683
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 7411 209-8 023
Osobné náklady000
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: VANG s. r. o.

Prehľad

VANG s. r. o. (IČO 55190120) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 175 €, čo je o 55,8 % menej ako rok predtým (4 925 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 52,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 8 023 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 114 € a vlastné imanie 1 926 € (miera samofinancovania 4,5 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

VANG s. r. o. – IČO 55190120 — icoprofil.sk