STELLIA Group s.r.o.Aktívna

IČO 55193943Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Lužianky

Finančný prehľad

168 668 €+33,1%
Tržby 2025
+85,8%
Priemerný ročný rast 2023–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu36 81311 81222 719
Neobežný majetok spolu068 61140 986
Spolu majetok36 81380 42363 705
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu4 67153 45048 083
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov027 14221 973
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)27 142-5 169-11 351
Vlastné imanie spolu32 14226 97315 622
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)48 861126 712168 668
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti32 012-3 219-6 452
EBITDA32 01210 50337 423
Výsledok hospodárenia pred zdanením31 932-4 209-9 484
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie27 142-5 169-11 351
Osobné náklady02 544364
Odpisy013 72243 875
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: STELLIA Group s.r.o.

Prehľad

STELLIA Group s.r.o. (IČO 55193943) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Lužianky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných elektrických zariadení (SK NACE 2790). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 168 668 €, čo je o 33,1 % viac ako rok predtým (126 712 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 85,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 11 351 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 364 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 63 705 € a vlastné imanie 15 622 € (miera samofinancovania 24,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

STELLIA Group s.r.o. – IČO 55193943 — icoprofil.sk