DREW-MOD s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 21 299 | 45 618 | 60 913 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 29 132 |
| Spolu majetok | 21 299 | 45 618 | 90 045 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 14 617 | 38 280 | 79 347 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 682 | 2 338 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 682 | 656 | 3 360 |
| Vlastné imanie spolu | 6 682 | 7 338 | 10 698 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 39 865 | 137 965 | 163 234 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 979 | 1 616 | 4 509 |
| EBITDA | 1 979 | 1 616 | 5 776 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 979 | 1 616 | 4 320 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 682 | 656 | 3 360 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 1 267 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: DREW-MOD s.r.o.
Prehľad
DREW-MOD s.r.o. (IČO 55202331) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Jakubany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 163 234 €, čo je o 18,3 % viac ako rok predtým (137 965 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 102 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 360 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 90 045 € a vlastné imanie 10 698 € (miera samofinancovania 11,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.