Viziocum, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 32 528 | 17 905 | 22 994 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 57 548 | 65 158 | 62 786 |
| Spolu majetok | 5 000 | 90 076 | 83 063 | 85 780 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 79 983 | 70 024 | 61 261 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 5 093 | 8 039 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 5 093 | 2 946 | 11 480 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 10 093 | 13 039 | 24 519 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 34 930 | 191 393 | 196 489 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 7 104 | 8 329 | 16 472 |
| EBITDA | — | 12 663 | 27 893 | 38 322 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 5 992 | 4 014 | 15 004 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 5 093 | 2 946 | 11 480 |
| Osobné náklady | — | 202 | 7 235 | 17 530 |
| Odpisy | — | 5 559 | 19 564 | 21 850 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Viziocum, s. r. o.
Prehľad
Viziocum, s. r. o. (IČO 55206832) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 196 489 €, čo je o 2,7 % viac ako rok predtým (191 393 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 137 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 480 € (5,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 17 530 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 85 780 € a vlastné imanie 24 519 € (miera samofinancovania 28,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.