Art-Royce s. r. o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2026
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | — | 16 700 | 20 483 | 18 008 | 8 304 |
| Neobežný majetok spolu | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | — | 16 700 | 20 483 | 18 008 | 8 304 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 7 763 | 7 185 | 6 829 | 971 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 3 438 | 7 798 | 5 679 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 3 937 | 4 360 | -2 119 | -3 846 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 8 937 | 13 298 | 11 179 | 7 333 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 10 292 | 6 722 | 2 250 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 4 792 | 5 056 | -1 709 | -3 676 |
| EBITDA | — | 4 792 | 5 056 | -1 709 | -3 676 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 4 792 | 5 056 | -1 779 | -3 704 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 3 937 | 4 360 | -2 119 | -3 846 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Art-Royce s. r. o. v likvidácii
Prehľad
Art-Royce s. r. o. v likvidácii (IČO 55208991) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2026 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2026 skončil stratou 3 846 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 8 304 € a vlastné imanie 7 333 € (miera samofinancovania 88,3 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.