Mafix s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 12 384 | 12 536 | 17 960 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 25 217 | 22 065 | 15 761 |
| Spolu majetok | 5 000 | 37 601 | 34 601 | 33 721 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 36 508 | 37 793 | 31 839 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -3 907 | -8 192 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | -3 907 | -4 285 | 5 074 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 1 093 | -3 192 | 1 882 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 902 | 15 511 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -3 899 | -3 889 | 5 473 |
| EBITDA | 0 | -3 899 | -737 | 11 777 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | -3 907 | -3 945 | 5 414 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | -3 907 | -4 285 | 5 074 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 152 | 6 304 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Mafix s.r.o.
Prehľad
Mafix s.r.o. (IČO 55213456) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Trhová Hradská. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 511 €, čo je o 1 620 % viac ako rok predtým (902 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 074 € (32,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 33 721 € a vlastné imanie 1 882 € (miera samofinancovania 5,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.