ADAMČA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 6 049 | 29 765 | 46 150 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 6 019 | 55 020 | 65 576 |
| Spolu majetok | 5 000 | 12 068 | 84 785 | 111 726 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 456 | 48 871 | 53 807 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 5 112 | 18 913 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 5 612 | 13 801 | 22 005 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 12 001 | 12 001 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 10 612 | 35 914 | 57 919 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 44 428 | 140 409 | 132 658 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 7 058 | 18 953 | 30 076 |
| EBITDA | — | 7 634 | 26 699 | 59 051 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 7 058 | 18 521 | 28 705 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 5 612 | 13 801 | 22 005 |
| Osobné náklady | — | 0 | 2 445 | 11 683 |
| Odpisy | — | 576 | 7 746 | 28 975 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ADAMČA s. r. o.
Prehľad
ADAMČA s. r. o. (IČO 55215483) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Ľudovítová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 132 658 €, čo je o 5,5 % menej ako rok predtým (140 409 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 72,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 005 € (16,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 683 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 111 726 € a vlastné imanie 57 919 € (miera samofinancovania 51,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.