Hermoso s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 19 542 | 23 768 | 7 422 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 19 542 | 23 768 | 7 422 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 14 506 | 16 766 | 16 668 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 36 | 2 002 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 36 | 1 966 | -16 248 |
| Vlastné imanie spolu | 5 036 | 7 002 | -9 246 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 43 484 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 55 | 2 367 | -15 747 |
| EBITDA | 55 | 2 367 | -15 747 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 42 | 2 313 | -15 908 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 36 | 1 966 | -16 248 |
| Osobné náklady | 0 | 882 | 2 754 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: Hermoso s. r. o.
Prehľad
Hermoso s. r. o. (IČO 55216251) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Kalinkovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 484 €. Rok 2025 skončil stratou 16 248 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 754 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 246 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.