SuEli s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 80 062 | 80 243 | 152 721 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 69 685 | 75 353 | 110 494 |
| Spolu majetok | 5 000 | 149 747 | 155 596 | 263 215 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 105 597 | 99 895 | 151 365 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 38 650 | 50 201 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 39 150 | 11 551 | 56 149 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 44 150 | 55 701 | 111 850 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 382 597 | 535 083 | 798 920 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 51 136 | 19 324 | 77 259 |
| EBITDA | — | 58 226 | 54 042 | 125 643 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 50 085 | 15 391 | 72 295 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 39 150 | 11 551 | 56 149 |
| Osobné náklady | — | 2 601 | 3 244 | 25 454 |
| Odpisy | — | 7 090 | 34 718 | 48 384 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SuEli s.r.o.
Prehľad
SuEli s.r.o. (IČO 55219471) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Moravské Lieskové. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 798 920 €, čo je o 49,3 % viac ako rok predtým (535 083 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 44,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 56 149 € (7,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 25 454 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 263 215 € a vlastné imanie 111 850 € (miera samofinancovania 42,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.