Puritas Home s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 7 183 | 5 726 | 4 510 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 16 625 |
| Spolu majetok | 7 183 | 5 750 | 21 135 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 236 | 2 294 | 24 924 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 947 | -1 544 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 947 | -2 491 | -7 245 |
| Vlastné imanie spolu | 5 947 | 3 456 | -3 789 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 8 922 | 10 351 | 11 319 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 152 | -2 047 | -6 260 |
| EBITDA | 1 152 | -2 047 | -1 885 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 152 | -2 151 | -6 905 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 947 | -2 491 | -7 245 |
| Osobné náklady | 4 062 | 8 934 | 8 831 |
| Odpisy | 0 | 0 | 4 375 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Puritas Home s. r. o.
Prehľad
Puritas Home s. r. o. (IČO 55220886) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Tomášov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 319 €, čo je o 9,4 % viac ako rok predtým (10 351 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 245 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 831 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-3 789 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.