PIRO13, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 037 | 6 216 | 10 819 | 33 414 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 2 252 | 1 677 |
| Spolu majetok | 5 037 | 6 216 | 13 071 | 35 091 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 37 | 648 | 1 824 | 4 449 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 539 | 5 936 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 568 | 5 680 | 19 394 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 28 | 312 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 568 | 11 247 | 30 642 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 41 082 | 24 121 | 38 139 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 700 | 6 807 | 21 873 |
| EBITDA | — | 700 | 6 855 | 22 448 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 680 | 6 735 | 21 742 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 568 | 5 680 | 19 394 |
| Osobné náklady | — | 0 | 946 | 1 622 |
| Odpisy | — | 0 | 48 | 575 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PIRO13, s.r.o.
Prehľad
PIRO13, s.r.o. (IČO 55228615) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 38 139 €, čo je o 58,1 % viac ako rok predtým (24 121 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 394 € (50,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 35 091 € a vlastné imanie 30 642 € (miera samofinancovania 87,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.