Klimaplus DS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 9 050 | 19 634 | 29 864 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 050 | 19 634 | 29 864 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 3 757 | 12 646 | 14 208 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 278 | 1 889 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 293 | 1 696 | 8 668 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 14 | 99 |
| Vlastné imanie spolu | 5 293 | 6 988 | 15 656 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 38 247 | 44 989 | 80 464 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 565 | 2 445 | 10 051 |
| EBITDA | 565 | 2 445 | 10 051 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 344 | 2 036 | 9 642 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 293 | 1 696 | 8 668 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Klimaplus DS s. r. o.
Prehľad
Klimaplus DS s. r. o. (IČO 55231055) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 80 464 €, čo je o 78,9 % viac ako rok predtým (44 989 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 45,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 668 € (10,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 29 864 € a vlastné imanie 15 656 € (miera samofinancovania 52,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.