S-dentalcare s.r.o.Aktívna

IČO 55241514Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Nové Zámky

Finančný prehľad

215 336 €-23,0%
Tržby 2025
+132,8%
Priemerný ročný rast 2023–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu25 35480 20495 068
Neobežný majetok spolu85 958132 655113 192
Spolu majetok111 312214 633209 316
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu125 916166 091138 182
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-19 60443 043
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-19 60463 14622 591
Fondy a ostatné vlastné imanie——500
Vlastné imanie spolu-14 60448 54271 134
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)39 741279 675215 336
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-14 29885 27336 720
EBITDA-14 298110 12563 683
Výsledok hospodárenia pred zdanením-19 60474 74128 831
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-19 60463 14622 591
Osobné náklady7 53958 99951 737
Odpisy024 85226 963
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: S-dentalcare s.r.o.

Prehľad

S-dentalcare s.r.o. (IČO 55241514) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 215 336 €, čo je o 23,0 % menej ako rok predtým (279 675 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 133 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 591 € (10,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 51 737 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 209 316 € a vlastné imanie 71 134 € (miera samofinancovania 34,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

S-dentalcare s.r.o. – IČO 55241514 — icoprofil.sk