LS Management s. r. o.Aktívna

IČO 55242740Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2023Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

21 458 €+172,8%
Tržby 2025
-0,1%
Priemerná ročná zmena 2023–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202320242025
Prehľad účtovných závierok2023–2025
202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu13 87915 34126 424
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok13 87915 34126 424
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3 3913 0772 883
Základné imanie5 0015 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov05 2136 989
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5 4871 77711 278
Fondy a ostatné vlastné imanie—274274
Vlastné imanie spolu10 48812 26423 541
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)21 4867 86621 458
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti6 9862 31312 968
EBITDA6 9862 31312 968
Výsledok hospodárenia pred zdanením6 7772 31412 559
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 4871 77711 278
Osobné náklady000
Odpisy000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: LS Management s. r. o.

Prehľad

LS Management s. r. o. (IČO 55242740) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 21 458 €, čo je o 173 % viac ako rok predtým (7 866 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 278 € (52,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 424 € a vlastné imanie 23 541 € (miera samofinancovania 89,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LS Management s. r. o. – IČO 55242740 — icoprofil.sk