ZH Pediater s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 76 087 € (99 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 65 153 | 72 019 | 108 580 |
| Neobežný majetok spolu | 6 300 | 50 109 | 36 376 |
| Spolu majetok | 71 668 | 123 030 | 146 226 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 20 542 | 36 223 | 36 321 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 44 826 | 76 587 | 100 265 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 44 826 | 81 587 | 105 765 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 115 123 | 190 571 | 246 457 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 56 915 | 97 387 | 127 997 |
| EBITDA | 57 095 | 99 881 | 141 730 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 56 915 | 97 307 | 127 452 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 44 826 | 76 587 | 100 265 |
| Osobné náklady | 42 025 | 67 838 | 76 725 |
| Odpisy | 180 | 2 494 | 13 733 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 39 826 | 76 087 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZH Pediater s. r. o.
Prehľad
ZH Pediater s. r. o. (IČO 55244343) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Borová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 246 457 €, čo je o 29,3 % viac ako rok predtým (190 571 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 46,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 100 265 € (40,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 76 725 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 146 226 € a vlastné imanie 105 765 € (miera samofinancovania 72,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.