Matt GOAT Nutrition, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 209 | 8 956 | 20 707 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 209 | 8 956 | 20 707 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 180 | 2 127 | 10 710 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 29 | 1 829 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 29 | 1 800 | 3 168 |
| Vlastné imanie spolu | 5 029 | 6 829 | 9 997 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 543 | 6 597 | 33 005 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 34 | 2 145 | 3 560 |
| EBITDA | 34 | 2 145 | 3 560 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 34 | 2 145 | 3 560 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 29 | 1 800 | 3 168 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Matt GOAT Nutrition, s. r. o.
Prehľad
Matt GOAT Nutrition, s. r. o. (IČO 55253466) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Udavské. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 33 005 €, čo je o 400 % viac ako rok predtým (6 597 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 680 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 168 € (9,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 707 € a vlastné imanie 9 997 € (miera samofinancovania 48,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.