DEŠTRUKPROJEKT SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 1 309 954 | 2 879 574 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 0 | 52 206 | 63 317 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | — | 0 | 0 | 51 984 |
| Spolu majetok | 0 | 5 000 | 883 246 | 1 473 203 |
| Záväzky spolu | — | 0 | 826 040 | 1 352 402 |
| Vlastné imanie spolu | — | 5 000 | 57 206 | 120 801 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DEŠTRUKPROJEKT SK s. r. o.
Prehľad
DEŠTRUKPROJEKT SK s. r. o. (IČO 55258603) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 879 574 €, čo je o 120 % viac ako rok predtým (1 309 954 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 63 317 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 324 494 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 473 203 € a vlastné imanie 120 801 € (miera samofinancovania 8,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.