Perpeto Labs s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 11 412 | 9 129 | 16 644 |
| Neobežný majetok spolu | 35 592 | 67 985 | 85 612 |
| Spolu majetok | 47 004 | 77 114 | 102 256 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 42 050 | 73 229 | 97 146 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -46 | -1 115 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -46 | -1 069 | 1 225 |
| Vlastné imanie spolu | 4 954 | 3 885 | 5 110 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 1 883 | 7 053 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 | 150 | 3 155 |
| EBITDA | -5 | 150 | 3 155 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -46 | -729 | 1 565 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -46 | -1 069 | 1 225 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Perpeto Labs s.r.o.
Prehľad
Perpeto Labs s.r.o. (IČO 55276431) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 053 €, čo je o 275 % viac ako rok predtým (1 883 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 225 € (17,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 102 256 € a vlastné imanie 5 110 € (miera samofinancovania 5,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.