Cyllium SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 65 627 € (99 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 64 567 | 314 532 | 629 342 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 15 367 | 50 761 | 111 529 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 15 366 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 48 359 | 132 542 | 182 777 |
| Záväzky spolu | 0 | 27 992 | 61 415 | 65 748 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 20 367 | 71 127 | 117 029 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 65 627 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Cyllium SK, s.r.o.
Prehľad
Cyllium SK, s.r.o. (IČO 55278507) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 629 342 €, čo je o 100 % viac ako rok predtým (314 532 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 212 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 111 529 € (17,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 83 735 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 182 777 € a vlastné imanie 117 029 € (miera samofinancovania 64,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.