VERONKA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 48 024 | 73 589 | 176 066 |
| Neobežný majetok spolu | 47 661 | 34 615 | 81 537 |
| Spolu majetok | 97 747 | 109 590 | 259 884 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 88 638 | 88 194 | 229 005 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 9 109 | 16 395 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 109 | 7 287 | 9 484 |
| Vlastné imanie spolu | 9 109 | 21 396 | 30 879 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 270 245 | 425 291 | 461 485 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 150 | 12 625 | 15 184 |
| EBITDA | 17 672 | 25 671 | 29 506 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 097 | 9 224 | 12 511 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 109 | 7 287 | 9 484 |
| Osobné náklady | 98 110 | 176 167 | 201 311 |
| Odpisy | 4 522 | 13 046 | 14 322 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VERONKA s. r. o.
Prehľad
VERONKA s. r. o. (IČO 55288847) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Víťaz. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 461 485 €, čo je o 8,5 % viac ako rok predtým (425 291 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 484 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 201 311 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 259 884 € a vlastné imanie 30 879 € (miera samofinancovania 11,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.