RUTRA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 6 179 | 10 370 | 40 741 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 179 | 10 370 | 40 741 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 297 | -852 | 4 794 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 744 | 5 906 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 882 | 5 434 | 24 725 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 44 | 316 |
| Vlastné imanie spolu | 5 882 | 11 222 | 35 947 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 67 704 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 061 | 6 393 | 27 647 |
| EBITDA | 1 061 | 6 393 | 27 647 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 059 | 6 393 | 27 568 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 882 | 5 434 | 24 725 |
| Osobné náklady | 0 | 9 889 | 7 111 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RUTRA s. r. o.
Prehľad
RUTRA s. r. o. (IČO 55301061) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Šariš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 67 704 €. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 725 € (36,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 111 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 741 € a vlastné imanie 35 947 € (miera samofinancovania 88,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.