REMIAL, S.R.O.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 7 150 | 11 450 | 11 949 | 306 212 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 18 625 | 19 025 | 21 287 |
| Spolu majetok | 7 150 | 30 075 | 30 974 | 327 499 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 150 | 22 873 | 22 942 | 324 069 |
| Základné imanie | 7 150 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 202 | 1 032 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 202 | 830 | -4 602 |
| Vlastné imanie spolu | 7 150 | 7 202 | 8 032 | 3 430 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 840 | 1 920 | 1 440 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 273 | 1 170 | -920 |
| EBITDA | — | 273 | 1 170 | -920 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 273 | 1 170 | -4 262 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 202 | 830 | -4 602 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REMIAL, S.R.O.
Prehľad
REMIAL, S.R.O. (IČO 55302475) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Štúrovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 440 €, čo je o 25,0 % menej ako rok predtým (1 920 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 4 602 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 327 499 € a vlastné imanie 3 430 € (miera samofinancovania 1,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.