Food Service Profi s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | — | 10 827 | 16 158 | 24 462 |
| Neobežný majetok spolu | — | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | — | 10 827 | 16 158 | 24 462 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 2 129 | 1 768 | 1 011 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 3 514 | 8 920 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 3 698 | 5 691 | 4 062 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 185 | 5 469 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 8 698 | 14 390 | 23 451 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 49 470 | 49 030 | 29 650 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 4 563 | 6 919 | 4 623 |
| EBITDA | — | 4 563 | 6 919 | 4 623 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 4 351 | 6 695 | 4 513 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 3 698 | 5 691 | 4 062 |
| Osobné náklady | — | 0 | 1 112 | 1 734 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Food Service Profi s. r. o.
Prehľad
Food Service Profi s. r. o. (IČO 55308651) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 29 650 €, čo je o 39,5 % menej ako rok predtým (49 030 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 22,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 062 € (13,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 734 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 462 € a vlastné imanie 23 451 € (miera samofinancovania 95,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.