Valdez s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 960 € (28 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 118 741 | 197 360 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 3 451 | 2 345 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 2 491 |
| Spolu majetok | 5 000 | 21 429 | 15 225 |
| Záväzky spolu | 0 | 12 978 | 5 389 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 8 451 | 9 836 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 960 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Valdez s. r. o.
Prehľad
Valdez s. r. o. (IČO 55310541) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 197 360 €, čo je o 66,2 % viac ako rok predtým (118 741 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 345 € (1,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 225 € a vlastné imanie 9 836 € (miera samofinancovania 64,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.